Przeciwdeszczówki do zgarnięcia - Motogen.pl

Jesień coraz bliżej, a to jak wiadomo wiąże się z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zastanawialiście się nad zakupem wodoodpornych nakładek na rękawice lub kombinezonu przeciwdeszczowego?

Te gadżety na pewno przydadzą się Wam jeżeli planujecie cieszyć się sezonem motocyklowym również w deszczowe, jesienne dni. I te właśnie produkty przeciwdeszczowe dołączyły do puli prezentów w pasażu motocyklowy.pl.

Już teraz robiąc zakupy na kwotę minimum 500 PLN możecie otrzymać do wyboru:
wodoodporne nakładki na rękawice,

– wodoodporne nakładki na buty,

– kombinezon przeciwdeszczowy.


 

Również mniejsze zakupy, bo już od 50 PLN, premiowane są praktycznym upominkiem, który przyda się każdemu motocykliście.
Wszystkie szczegóły i pełną pulę prezentów znajdziecie TUTAJ.

W ofercie pasażu motocyklowy.pl na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i dla swojego motocykla. Na przykład opony, które do końca lata objęte są specjalną ofertą cenową. A wszystko w doskonałych cenach.

Jeśli znajdziecie interesującą Was rzecz, która akurat nie jest objęta promocją, zawsze możecie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i wynegocjować dla siebie dobrą cenę. A jeśli nie znaleźliście tego czego szukacie, też dzwońcie – nasi konsultanci mogą sprowadzić dla Was na indywidualne zamówienie prawie wszystko lub pomogą znaleźć alternatywne rozwiązanie.

Zapraszamy do zakupów w pasażu motocyklowy.pl