Nowy Triumph Daytona 675 2012 – Brytyjczycy wróżą z fusów [AKTUALIZACJA] - Motogen.pl

Brytyjczycy czuwają – dzięki temu udało się im uchwycić na zdjęciach motocykl, który pojawi się na rynku dopiero w przyszłym roku, czyli model Triumph Daytona 675 2012.

Zdaniem autorów szpiegowskiego ujęcia, motocykl, który przyłapany został niedaleko fabryki Triumpha, prezentuje się nieco inaczej niż obecna na rynku Daytona. Choć na zdjęciu nie widać, by przód motocykla został wizualnie zmieniony, mówi się o nisko zamontowanym wydechu, nowej linii nadwozia oraz generalnym liftingu, któremu poddano sportowego Triumpha.
 

Jeszcze w tym tygodniu mają się ukazać kolejne szpiegowskie zdjęcia nowej Daytony 675, które mają pokazać znacznie więcej szczegółów. Dopóki tak się nie stanie, spekulacje na temat jednośladu przypominać będą bardziej wróżenie z fusów niż rzeczowe przedstawienie możliwych modyfikacji.

 

 

[AKTUALIZACJA]

Na kolejnych szpiegowskich zdjęciach, które obiegły świat, widać dalsze zmiany, które zauważyć można było na pierwszym ujęciu nowego Triumpha. Wydech motocykla poprowadzony dotychczas pod kanapą zamieniono na montowany bocznie pojedynczy tłumik. Owiewki Triumpha są zupełnie nowe, podobnie jak zadupek i tylne reflektory oraz tylna rama pomocnicza.

Są to pierwsze duże zmiany w modelu Daytona 675 od momentu wprowadzenia go na rynek i wielu uważa, że był już na nie najwyższy czas. Na pewno też nie będą one jedynymi, jednak szczegóły będą zapewne widoczne podczas oficjalnej premiery motocykla.