Nowy kask New Max – co chcesz wyrazić? - Motogen.pl

Włoski producent kasków motocyklowych wypuścił skorupę o nazwie „Max The Social Network”.

Kask wyposażono w naklejki promujące portal społecznościowy facebook, jednak nie to jest w nim najciekawsze. Z tyłu skorupy umieszczono gładki, biały prostokąt służący do wyrażania siebie. Możemy na nim pisać lub umieszczać rysunki za pomocą specjalnego markera, który można wymazać. Innymi, bardziej zrozumiałymi dla zadeklarowanych użytkowników facebooka słowy, kask pokazuje nasz „status”, gdy jedziemy naszym jednośladem. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się  zrobić zdjęcie swojego New Maxa z naszą radosną twórczością, możemy opublikować swój status na specjalnej stronie FB, która została stworzona przez firmę New Max wyłącznie w tym celu.

Kask New Max dostępny będzie w kilkunastu wersjach kolorystycznych, jednak jak do tej pory nie podano ceny ani terminu, w którym Max The Social Network pojawi się w sprzedaży detalicznej. Nie są znane także szczegóły specyfikacji technicznej kasku.

Nam przypomina to trochę pomysł z karteczkami na lodówce. Niestety, zadziała to tylko w przypadku osoby jadącej za motocyklistą.