Zapraszamy do obejrzenia klipu prosto z Hamburga. W produkcji zobaczyć możecie Juliena Pohla. Tym razem Julien postanowił odstawić swój stuntowy motocykl, Kawasaki 636, na bok.

 
Zżerała nas ciekawość związana z jego decyzją, dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się nieco więcej na ten temat. „Stuntriding jest czymś, co kocham, lecz czasem tęsknię za jazdą uliczną i ludźmi, z którymi mógłbym w ten sposób pojeździć. To jest powód, dla którego kupiłem CRF 450R. Ten motocykl jest lekki i wyposażony w jeden cylinder. Nic więcej mi nie potrzeba do przyjemnej jazdy po mieście” – opowiada Julien.
 
Stunter zdradził nam także, że jakiś czas temu poznał kilku świetnych motocyklistów jeżdżących supermoto. Ich ekipa nosi nazwę 17inchJunkies. Członków grupy również możemy zobaczyć w zaprezentowanym filmie. Nowi znajomi Juliena na swoje barki wzięli również produkcję klipu. „Cieszę się z faktu, że mogę miło spędzić czas jeżdżąc ze znajomymi z 17inchJunkies” – mówi kaskader. 
 
Na koniec zapytaliśmy Juliena który motocykl by wybrał, jeśli musiałby się zdecydować tylko na jedną maszynę. „Wybrałbym 636” – odpowiedział stunter.
 
Więcej w Stunt
13VIDBLOG Summer Time Part 2 od $tuntera13

Dziś doczekaliśmy się części drugiej "13Vid Blog Summer Time" od "Rafała $tuntera13" Pasierbka. "$tunter13" zapowiedział klip w zeszłym tygodniu i...

Zamknij