Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Pierwsze plotki o powrocie legendarnej marki słyszeliśmy już jakiś czas temu i, powiedziawszy szczerze, mieliśmy tylko cichą nadzieję, że stanie się to faktem. Wcześniej mówiło się o połączeniu MV Agusty z Alstare, z czego, jak dobrze wiemy, nic nie wyszło. Jednak tym razem powrót włoskiej marki na padok mistrzostw świata w 2013 jest już potwierdzony!

MV Agusta podpisała bowiem trzyletnią umowę z ParkingGO. Motocykle F3 będą obecne w serii World Supersport. Oczywiście szefowie teamu i marki bardzo cieszyli się ze współpracy i wygłosili formułki, jakimi zwykło posługiwać się w takich okolicznościach, a którymi nie będziemy Was zanudzać. Najważniejsze, że MV Agusta wraca na tor! Jesteśmy bardzo ciekawi, jak model F3 spisze się w wyścigowych warunkach, do tego w tak silnie obsadzonej serii.

Kolejną niewiadomą jest to, kto zasiądzie w siodle motocykla. Na razie nieoficjalnie mówi się o zawodniku o nazwisku Luca Scassa.

Więcej o motocyklach MV Agusta

Więcej w Ciekawostki
Zostań Samoprzeceniaczem! Wybierz produkt i przeceń go sam!

Brzmi nieprawdopodobnie? Nic dziwnego – do tej pory przyzwyczajeni byliśmy, że produkty do promocji wybiera sklep. Dzięki nowej akcji na MOTOCYKLOWY.PL wystarczy kilka...

Zamknij