MV Agusta Turismo Veloce – szykuje się najpiękniejszy turystyk? - Motogen.pl

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się nam połączenie osiągów znanych z F3, stylu ostatnio prezentowanego w modelu Rivale i najnowszych technologii w turystycznym opakowaniu.

W modelu F3 800, trzycylindrowy, rzędowy silnik o pojemności dokładnie 798cc dostarcza 148 KM – nic nie wskazuje na to, aby moc miała być ograniczana w Turismo Veloce. Oczywiscie, 172 kilogramy w wydaniu F3 z pewnością nie zostaną utrzymane, bo dojdą do tego bardziej rozbudowane owiewki i wszystko to, co sprawia że wygodnie będzie się tym motocyklem podróżowało przez wiele kilometrów.

W filmie oprócz zapierających dech w piersiach widoków dostrzec możemy kilka detali MV. Spodziewamy się przedniej lampy wykonanej całkowicie w technologii LED, systemu bluetooth do łączenia urządzeń jak komórka czy nawigacja oraz półaktywnego zawieszenia Sachs, które trafi też do Aprili Caponord, o czym pisaliśmy chwilę temu.

MV Agusta Turismo Veloce będzie miała swoją premierę na targach EICMA, z których oczywiście przygotujemy dla Was relację. Szczerze mówiąc, nie możemy się doczekać!

Poniżej kilka zdjęć jednego z konceptów MV Agusty na turystyczny motocykl, czyli Tricruiser:

Więcej o motocyklach MV Agusta