Mazowieckie: motocyklista na crossie powoduje dachowanie, ucieka z miejsca wypadku - zidentyfikujesz go? - Motogen.pl

Motocyklista wyjechał z podporządkowanej, powodując poważny wypadek. Zdjęcia, film i opis zdarzenia w treści. Znasz tego motocyklistę?

Na pewno słyszeliście lub widzieliście wypadki z udziałem motocykla, któremu z podporządkowanej wyjeżdża samochód, a motocyklista musi uciekać gdzie się da w walce o życie… Wygląda na to, że tym razem role się odwróciły – nie dość, że sprawcą był motocyklista, to jeszcze zbiegł bez udzielenia pomocy.

Tym razem złościć się można na głupotę osoby kierującej, a nie na to ile kół ma jego pojazd. Wszystko wskazuje, że skrajną głupotą wykazał się tym razem motocyklista. Wymuszenie z drogi podporządkowanej już jest karygodne, ale nieudzielenie pierwszej pomocy traktowane jest jak przestępstwo. Wysoko karana przez sąd może być także ucieczka z miejsca wypadku.

W komentarzach wiele osób zaznacza, że kierowca samochodu na pewno jechał zbyt szybko… Być może rzeczywiście tak było, co ocenią powołani specjaliści. Tylko czy wysoka prędkość uprawnia innych do wymuszenia i ucieczki?

Jak czytamy w poście na FB, w którym Dawid Banasiak poszukuje pomocy w ustaleniu sprawcy (pisownia oryginalna):

Uwaga!!!
UCIECZKA Z MIEJSCA WYPADKU!

Dnia 12.04 (niedziela) w miejscowości Karpin przy serwisie Volvo (vis a vis piekarni) kierujący crossem wyjechał z drogi podporządkowanej nie ustępując pierszeństwa przejazdu. Kierujący pojazdem marki toyota chcąc uniknąć zderzenia odbił w bok po czym stracił panowanie nad pojazdem.


Wpadł do rowu, dachując przeleciał kilkadziesiąt metrów po czym zatrzymał się na drzewie. Kierowca toyoty z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Kierowca crossa UCIEKŁ Z MIEJSCA WYPADKU NIE UDZIELAJĄC POMOCY POSZKODOWANEMU.

Zdarzenie potwierdza naoczny świadek, który widział uciekającego motocyklistę.

Prosimy o pomoc przy wskazaniu sprawcy, pomarańczowo zielony cross, charakterystyczny kask w kolorze motoru. Sprawca odjechał w strone Woli Rasztowskiej co zarejestrował monitoring firm znajdujących się przy drodze.

Prosimy o pomoc i kontakt w sprawie ustalenia sprawcy, nr telefonu 504282152. Gwarantujemy anonimowość.

Nagranie z monitoringu:

Zdjęcia motocyklisty i auta po wypadku:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany