Linia damskiej odzieży Scorpion Fem-TECH - Motogen.pl

Firma Scorpion wydaje nowa linię odzieży – „Fem-TECH”. Będzie ona dostępna od początku marca 2008.

Fem-TECH jest pierwszą damską kolekcją wydaną przez Scorpion Sports Inc. Pierwsza męska kolekcja została wydana w sierpniu 2007 i zawierała wszystko, od siatkowanych kurtek po skórzane rękawice.

Po całym roku badań, miar i rozmów z kobietami obecnymi w przemyśle motocyklowym, Scorpion Sports stworzyło linię odzieży, która jak mówią „jest nie tylko funkcjonalna i modna, ale także od kasku do spodni, w całości graficznie skoordynowana”.

„Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragną, aby ich stroje były wygodne i funkcjonalne. Chcą, żeby stawiły czoła każdym warunkom atmosferycznym. To właśnie oferujemy naszym klientom” – mówi jeden z przedstawicieli firmy.

Scorpion Sports połączyło elementy strojów ScorpionExoWear, EXO-Tec, Kwikwick oraz EXO-Stitched z trendami panującymi obecnie na rynku i stworzyło świeżą, innowatorska linię damskiej odzieży.

Linia Fem-TECH będzie oferowała całe stroje zamiast ich pojedynczych elementów, co według przedstawicieli znacznie bardziej podkreśla osobowość. Będą one wykonane z siateczek, tekstyliów i skóry, w zależności od stylu jazdy.