KAYO K5 300 Enduro 2024 - najmocniejszy w stadzie - Motogen.pl

Nowy sezon, nowe możliwości. Do gamy motocykli dirt bike dołącza zupełnie nowy model – Kayo K5 300 Enduro. K5 to jeszcze większe możliwości, bogate wyposażenie i typowa dla Kayo łatwość prowadzenia. A wszystko to w cenie 13 499 zł!

Kayo K5 300 Enduro w pigułce:

  • Pełnoprawne, “duże” enduro dla dorosłych, z kołami w rozmiarze 21 cali z przodu i 18 cali z tyłu.
  • Chłodzona cieczą, jednocylindrowa jednostka napędowa o pojemności 300 cm3, z 4 zaworami z głowicy i wałkiem wyrównawczym.
  • 6-biegowa skrzynia biegów.
  • Markowy gaźnik NIBBI PWK34.
  • Elektryczny rozrusznik w standardzie.
  • Atrakcyjna cena na poziomie 13 499 zł.

W 2024 roku do gamy motocykli dirt bike Kayo dołącza zupełnie nowy model – Kayo K5 300 Enduro. To najmocniejszy i najbardziej kompetentny motocykl w ofercie, skierowany do osób chcących wrócić do jazdy terenowej, podnieść swoje umiejętności lub motocyklistów szukających alternatywy dla pojazdów używanych.

Zdjęcia – KAYO K5 300 Enduro 2024:

Więcej mocy, więcej możliwości

Nowa, czterosuwowa jednostka napędowa o pojemności 300 cm3 posiada czterozaworową głowicę i wałek wyrównawczy. Zastosowanie wałka pozwala ograniczyć typowe dla jednocylindrowców wibracje. Moc generowana przez nową, jednocylindrową 300-kę pozwala bez problemu poradzić sobie z każdym terenem oraz wystartować w lokalnych zawodach.

Silnik sprzężono z 6-biegową skrzynią biegów, zestopniowaną z myślą o enduro. Połączenie mocnej jednostki napędowej, 6-biegowej skrzyni biegów i przyjaznej charakterystyki sprawia, że na K5 300 Enduro odnajdą się początkujący, jak i doświadczeni motocykliści.

Przyjazna charakterystyka

Cechą wspólną dla wszystkich dirt bike w gamie Kayo jest przystępność. Łatwa do opanowania moc nie onieśmiela, a geometria ramy sprawia, że K5 300 Enduro pozwala czerpać z jazdy maksimum przyjemności. Progresywne zawieszenie USD z przodu zestrojono w taki sposób, by poradziło sobie przy niskich prędkościach tak samo, jak podczas szybkich przelotów po polnych drogach. Za sprawne hamowanie odpowiadają tarcze hamulcowe z przodu i z tyłu.

Motocykl posiada siedzenie na wysokości 92,5 cm, czyli standardowo w tej klasie motocykli. Z przodu znajduje się 21” koło, z tyłu 18”, co pozwoli na korzystanie z dowolnych opon dedykowanych jeździe terenowej.

Cena i dostępność

Ogromną przewagą Kayo K5 Enduro jest cena. Polski przedstawiciel marki Kayo od samego początku dba o jak najlepsze warunki finansowe – obok niskich cen zakupu pojazdu i bardzo konkurencyjnych cen części zamiennych oferując także raty 0%.

Kayo K5 300 Enduro kosztuje 13 499 zł. Pierwsze sztuki Kayo K5 300 Enduro pojawią się w punktach dealerskich Kayo Polska w pierwszym kwartale 2024. Więcej informacji znajdziesz na kayomoto.pl lub bezpośrednio u autoryzowanych dealerów marki Kayo.

Motocykle Kayo

Marka Kayo została założona w 2002 roku przez Dai Jiganga, motocyklowego inżyniera z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy produkcyjnej. Cel był jeden: dostarczyć niedrogie, jakościowe motocykle terenowe, które będą w stanie konkurować z pojazdami japońskimi. Już w 2004 roku na rynku pojawiają się nie tylko motocykle pit bike, ale także quady. Od 2007 roku Kayo pracuje z Marzzochi, a niedługo później staje się pierwszą chińską marką, która rozpoczyna sprzedaż pojazdów w Europie i Ameryce Południowej. Obecnie oferta Kayo składa się z pit bike, motocykli enduro, quadów oraz pojazdów buggy, a firma w 2021 roku sprzedała ponad 170 000 pojazdów. Wszystkie motocykle, quady i buggy powstają in-house, na nowoczesnych liniach produkcyjnych


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany