3 runda GymkhanaGP - 26 lipca w Łodzi - Motogen.pl

Wstęp i uczestnictwo jest bezpłatne zarówno dla zawodników jak i widzów. Udział może wziąć każdy kto ma uprawnienia do prowadzenia zmotoryzowanego jednośladu (karta motorowerowa, prawo jazdy AM, A1, A2, A) oraz dysponuje sprawnym i legalnym pojazdem.

Jak zawsze rozegrany będzie konkurs główny gymkhany, w dwóch kategoriach: amatorów i doświadczonych, oraz konkurs GP8 (pięciokrotne przejechanie dwunastometrowej ósemki na czas) oraz wręczymy nagrodę w imieniu Rektora PŁ. prof. Stanisława Bieleckiego z okazji „Rajdu o Puchar Rektora”. Została również przygotowana nagroda dla najszybszej spośród pań. Łączna wartość puli nagród to 8 tys. zł. Podobnie jak w całym cyklu będzie to odzież motocyklowa od Modeka Polska oraz wiele innych nagród rzeczowych.

Atrakcjami dla kibiców będzie pokaz pierwszej pomocy zademonstrowany przez grupę motocyklistów-instruktorów ratownictwa MotoPomocni.pl, oraz pokaz stuntu w wykonaniu łódzkiej ekipy Killing The Streets. Ponadto na miejscu obejrzeć można wystawy sponsorów, grup związanych z motocyklami oraz wiele innych atrakcji.

26 lipca, sobota, od godziny 9:00 zapraszamy kibiców oraz zawodników na kampus B Politechniki Łódzkiej, wjazd od ul. Wólczańskiej 223.

Wszystkie szczegóły, rejestracja online, regulaminy, wyniki poprzednich rund, klasyfikacja generalna na stronie www.gymkhana-gp.pl, a bieżące aktualności na FB imprezy.