Jest praca dla mechanika w Warszawie - Motogen.pl

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową serwisu, do pracy przy ul. Połczyńskiej 120 C w Warszawie poszukujemy osoby na stanowiska: Mechanik oraz Pomocnik Mechanika.

Mechanik

Opis stanowiska:

  • Obsługa / serwis gwarancyjny i pogwarancyjny motocykli, skuterów i quadów
  • Ocena stanu technicznego
  • Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych
  • Diagnostyka usterek
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

Wymagania:

  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie zawodowe w zakresie mechaniki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w segmencie Marine (skutery wodne i silniki zaburtowe)
  • Znajomość podstaw branżowego języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii A i B
  • Dokładność, zaangażowanie w pracę, punktualność
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Pracę w największym autoryzowanym serwisie Yamaha
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Specjalistyczne narzędzia, niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego dzięki licznym szkoleniom

Pomocnik Mechanika

  • Przygotowywanie pojazdów do czynności serwisowych
  • Wykonywanie procesu PDI, czyli uruchomienia przed wydaniem
  • Rozładunek transportów fabrycznych i montaż
  • Pomoc w pracy mechaników
  • Mycie pojazdów
  • Dbanie o czystość hali serwisowej

Wymagania:

  • Zainteresowanie motoryzacją
  • Znajomość podstawowej budowy motocykli

Oferujemy:

  • Możliwość doskonalenia zawodowego i awansu na stanowisko samodzielnego mechanika

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: [email protected]

W tytule mejla należy wpisać odpowiednio: Mechanik lub Pomocnik Mechanika

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.