Nowy dealer Harley-Davidson Game Over Cycles w Rzeszowie otwarty - Motogen.pl

Inwestorem i twórcą salonu jest działający w tym samym regionie Podkarpacia producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles, która w czerwcu 2016 roku została autoryzowanym dealerem legendarnej marki. Salon GOC Harley-Davidson jest największym salonem amerykańskiej firmy nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowy salon mieści się przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. Na dwóch poziomach wygospodarowano powierzchnię 1500 m2.

Oficjalne otwarcie zgromadziło ponad 200 zaproszonych gości, w tym przedstawiali władz miasta, mediów oraz współpracowników Game Over Cycles. Firmę Harley-Davidson reprezentowali m.in. Marcin Posłuszny, menedżer Harley-Davidson Polska, Litwa, Łotwa, Estonia oraz Bob Peurcil, Market Operations Manager Harley-Davidson Central Eastern Europe.

Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel Game Over Cycles, tak skomentował powstanie salonu:

„Motocykle Harley Davidson to kawał historii i niesamowita jakość wykonania. Budując ten salon chcieliśmy się dostosować się do poziomu jakości marki Harley-Davidson i połączyć to z naszym podejściem do konstruowania motocykli, w którym zawsze staramy się dbać o jakość wykonania i najdrobniejsze szczegóły. Mając na uwadze główny budulec motocykli marki Harley-Davidson, czyli stal, do wykończenia wnętrz naszego salonu, które to prace w większości zostały wykonane przez nas samych, zużyliśmy ponad 25 ton stali. Dbałość o szczegóły może być zauważona np.w postaci logotypów obydwu firm, które zdobią wszystkie najważniejsze elementy w salonie: klatki schodowe, barierki, lampy, sofy, fotele, nawet kaloryfery. Jakość materiałów i sposób ich implementacji są bardzo ważne, ale w to miejsce najwięcej włożyliśmy przede wszystkim serca. Sami jesteśmy motocyklistami, to nasza pasja i styl życia, a możliwość współpracy z marką Harley-Davidson daje nam poczucie spełniania marzeń. Harley Davidson to nie jest zwykła firma. Powstała dzięki pasji i marzeniom jej twórców i my również chcemy, aby to miejsce było wyjątkowe. To nie ma być tylko sklep. Chcemy, żeby to było miejsce, w którym ludzie będą mogli dzielić się tą samą pasją lub ją poznać, poczuć i się w niej zakochać”.

Marcin Posłuszny:

„Zostanie oficjalnym dealerem marki Harley-Davidson nie jest łatwe. Wbrew temu, co się może wydawać, wcale nie chodzi tylko o pieniądze. Najważniejsza jest pasja i zrozumienie idei, która stoi za istnieniem marki Harley-Davidson”.

Andrzej Gutkowski, Wiceprezydent Rzeszowa, o obecności legendarnej marki motocyklowej w mieście:

„Rzeszów nie mógł sobie wymarzyć lepszej promocji, niż powstanie największego salonu marki Harley-Davidson w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy szczęśliwi, że ludzie pochodzący z naszego regionu zdecydowali się na tak cudowną inwestycję w swoich ojczystych stronach. Stanisław Myszkowski to człowiek z wielkim sercem do tego, co robi, i równie wielką kreatywnością, tak więc myślę, że jego pomysły jeszcze nie raz nas zaskoczą”.

Foto: Maciej Pater

Więcej o motocyklach Harley-Davidson