Jeansy motocyklowe Shima Tarmac 3.0 - lekkość denimu, maksimum bezpieczeństwa - Motogen.pl

Jednowarstwowe jeansy motocyklowe SHIMA TARMAC 3.0 to połączenie klasycznego stylu, wygody i doskonałej ochrony. Ekskluzywne i ponadczasowe – zapewniają wyjątkowe właściwości, niespotykane dotychczas w jeansach.

Swoją niebywałą lekkość spodnie TARMAC 3.0 zawdzięczają tkaninie Dyneema®, która jest lżejsza od tradycyjnych tkanin, a do tego niezwykle wytrzymała, odporna i elastyczna. Dzięki temu spodnie zapewniają dużą swobodę ruchu i oddychalność. Użyteczność podczas jazdy podnosi umieszczony w kroku bezszwowy klin Comfort+™.

Doskonałe dopasowanie i znakomity krój nie wykluczają Twojego bezpieczeństwa. Dba o nie zestaw protektorów na kolana i biodra, podwójne i potrójne wzmacniane bezpieczne szwy oraz panele odblaskowe dyskretnie umiejscowione na mankietach spodni. Aż trudno w to uwierzyć, ale te jednowarstwowe jeansy posiadają certyfikat AAA, dzięki czemu poziomem bezpieczeństwa dorównują motocyklowym kombinezonom!

Ich jednowarstwowość, klasyczny krój i możliwość wyjęcia protektorów (tak, tak! – spodnie posiadają zewnętrzne kieszenie na ochraniacze kolan) sprawia, że jeansy TARMAC 3.0 możesz śmiało nosić również po zejściu z motocykla.

Dzięki pętelce łączącej, jeansy sparujesz z Twoją ulubioną kurtką. Chcesz stworzyć komfortowy, bezpieczny i designerski zestaw? Postaw na kurtkę Shadow TFL oraz buty Thomson i ciesz się jazdą!

Jeansy motocyklowe TARMAC 3.0 (cena sugerowana: 699,99 zł) dostępne w kolorze „Raw Denim” znajdziesz u dealerów SHIMA na terenie całej Polski. Pełna mapa sieci dealerów na shima.pl.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany