Hel Riders startuje już 16 czerwca. Najwyższy czas się zapisać, Hel'yea! - Motogen.pl

Trwają zapisy na unikalny festiwal HEL RIDERS, łączący motocykle, surfing i deskorolkę. Integralną częścią imprezy będzie rajd motocyklowy Yamaha Challenge.

Hel Riders to niezwykła impreza, będąca afirmacją swobodnego stylu życia, połączonego z trzema aktywnościami, które nierozerwalnie się z tym kojarzą – motocyklami, deskorolkami i surfingiem. Dopełnieniem imprezy będą wystawy malarstwa, grafiki i fotografii, a także koncerty. Inspiracją do stworzenia Hel Riders jest organizowany w Biarritz festiwal Wheels&Waves.

Mocnym atutem imprezy jest jej lokalizacja w jednym z najbardziej magicznych miejsc w Polsce – na Półwyspie Helskim. Miejsce sprzyja świetnej atmosferze i umożliwia wykorzystanie najlepszych w Polsce warunków do surfingu. Główny cel eventu to wspólne dzielenie się pasją poprzez udział w rywalizacjach, konkursach, koncertach, wystawach, nauce surfingu, seansach filmowych pod rozgwieżdżonym niebem, czy uczestnictwie w rajdzie Yamaha Challenge.

Rajd Yamaha Challenge

Yamaha Challenge to motocyklowy rajd na orientację, stworzony dla entuzjastów stylu vintage, łączący grę terenową, odcinki specjalne oraz widokowe trasy. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie wykazać się orientacją w terenie, kreatywnością i najróżniejszymi umiejętnościami, nie tylko tymi związanymi z jazdą na motocyklu.

Zawodnicy pokonają trasę pomiędzy wskazanymi punktami, gdzie czekać na nich będą ciekawe zadania. Organizatorzy przygotowali także odcinek specjalny z próbą czasową, na której będzie można sprawdzić swoje umiejętności w terenie i rywalizować z resztą zawodników. Każdy uczestnik otrzyma Pakiet Startowy z atrakcyjnymi upominkami i numerem startowym, a także mapę z wytyczoną trasą i przygotowanymi zadaniami.

Konkurs na najlepszego customa

W trakcie Hel Riders odbędzie się także konkurs na najlepszego customa. Jeśli zatem masz naprawdę odjechaną maszynę i chciałbyś się nią pochwalić, możesz wziąć udział w rywalizacji i walczyć o nagrody. Jak to zrobić? Wystarczy w biurze zawodów zgłosić chęć udziału w konkursie i zarejestrować się. Głosowanie wśród publiczności odbędzie się online.

Przewidziano ogrom innych ciekawych wrażeń, a dla zwycięzców atrakcyjne nagrody przygotowane m.in. przez Yamaha Motor, Deus, Storytel, Chillizet. Impreza startuje już 16 czerwca w Chałupach. Najwyższy czas, by zapisać się na Hel Riders, by doświadczyć świetnej zabawy i poczuć przyjemność z życia! Więcej informacji znajdziesz na helriders.com

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany