Dni Suzuki na Torze Poznań 2007 - Motogen.pl

Suzuki Motor Poland wspólnie z GRANDys duo Promotion organizuje Dni Suzuki na torze Poznań. Impreza odbędzie się 1-2 maja 2007 na torze wyścigowym w Poznaniu i skierowana jest dla wszystkich posiadaczy Suzuki.

W tych dniach wszyscy właściciele motocykli Suzuki mogą bezpłatnie wjechać na tor wyścigowy i pod okiem instruktorów, bądź samodzielnie, sprawdzić własne umiejętności oraz możliwości swoich motocykli poprzez treningi w bezpiecznych warunkach toru wyścigowego.

Opis

Na początek każdy z uczestników po rejestracji otrzyma opaskę identyfikującą na rękę i w trakcie spotkania zostanie poinformowany o zasadach poruszania się po torze i zapoznania się z sygnalizacją sędziów wirażowych.

Przewidziane są sesje treningowe do 30 minut. Dla chętnych będzie możliwość pojechania w zespołach 5-6 osobowych pod opieką jednego z zawodników Suzuki startujących w Mistrzostwach Polski. Zawodnicy będą pokazywali prawidłowy tor jazdy oraz korygowali błędy uczestników. Po skończonej sesji treningowej zostaną omówione błędy oraz udzielone niezbędne porady. Po przerwie, według podobnego schematu jak na początku, zaplanowana jest druga część jazd.

Zgłoszenia

Wszyscy uczestnicy treningów w trakcie Dni Suzuki na Torze zobowiązani są do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W celu zapewnienia dobrych warunków do treningów oraz spełnienia zasad bezpieczeństwa ilość uczestników jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W imprezie wezmą udział:
– Przedstawiciele importera kasków Shoei – będzie można bezpłatnie wypróbować podczas jazdy, dostępne na rynku polskim kaski tego producenta. Będzie również świadczony serwis (także bezpłatny) dla użytkowników tych kasków.
– Przedstawiciel producenta opon Dunlop – będzie dostępny serwis wymiany opon oraz możliwość zakupu nowych opony tej marki zarówno drogowych jak i torowych. Będzie on służył także poradami technicznymi i praktycznymi w zakresie ogumienia.
– Przedstawiciel producenta zawieszeń i amortyzatorów skrętu Hyperpro – będą świadczone bezpłatne usługi z zakresu regulacji zawieszeń.

Więcej informacji na stronie internetowej Suzuki Motor Poland.