Dedykowane oleje silnikowe do motocykli BMW Motorrad - Motogen.pl

Oleje zostały opracowane na bazie technologii PurePlus i występują w dwóch klasach lepkości – 5W-40 (ADVANTEC Ultimate) i 15W-50 (ADVANTEC Pro). Technologia PurePlus pozwala na utrzymanie nowoczesnych silników w czystości i tym samym sprawia, że będą one służyły bezawaryjnie przez długie lata. Oleje bazowe stanowią tutaj 75-90% oleju silnikowego i są one wytwarzane z gazu ziemnego. Dzięki temu są krystalicznie czyste.

Oleje BMW Motorrad ADVANTEC z technologią PurePlus pozwalają uzyskać lepsze właściwości rozruchu na zimno oraz w ekstremalnie wysokich temperaturach. Pozwalają również zmniejszyć spalanie aż do 3%. Zużycie oleju zostało obniżone dzięki zminimalizowaniu skłonności do parowania. Oleje ADVANTEC to również utrzymanie silnika w prawie fabrycznej czystości, ochrona przed korozją i zużyciem.

Oleje silnikowe BMW Motorrad ADVANTEC Ultimate i ADVANTEC Pro zostały stworzone z myślą o motocyklach BMW Motorrad, ale mogą z nich korzystać również posiadacze motocykli innych marek. Produkty spełniają najwyższe standardy dla środków smarnych. Dzięki nowym oryginalnym olejom BMW użytkownik ma pewność, że serce jego motocykla będzie biło sprawnie przez wiele lat.

Producent zadbał również o pomoc Klientom w wyborze odpowiednich olejów. BMW Motorrad przygotowało tabelę, która pomoże dobrać produkty ADVANTEC dla Twojego silnika.

Tabela znajduje się w załączniku pod tekstem.

Więcej o motocyklach BMW</a