Motocyklowy weekend w Salonie Modeka Wrocław - Motogen.pl

W Salonie Modeka przy ul. Gajowickiej 114-116 we Wrocławiu w sobotę i niedzielę 18 i 19 kwietnia na wszystkich gości czekać będzie jak zwykle szeroki asortyment  odzieży  i akcesoriów. Szykujcie się na wyjątkowo udane zakupy, gdyż  w tych dniach obowiązuje rabat 10%, a każdy kupujący ma szansę na wygranie kurtki Mesh2  lub Mesh 2 Lady.

W świetnie zaopatrzonym sklepie oprócz flagowej Modeki znajdziecie DANE  – markę premium z membranami Gore-Tex,  wysokiej jakości kurtki i kombinezony skórzane Dainese, kaski, m.in. Shoei, Schuberth, AGV, Scorpion, a do tego ogromny wybór wszelkich akcesoriów, takich jak rękawice, buty (m.in. nowoczesne trampki motocyklowe włoskiej marki Stylmartin), plecaki  i torby bagażowe oraz nawigacje i systemy komunikacji, czy technika i części eksploatacyjne do motocykli.
Sympatyczna i fachowa ekipa pomoże  skompletować odpowiednie wyposażenie  i doradzi, jak perfekcyjnie dobrać strój motocyklowy do stylu jazdy i posiadanego sprzętu.

W programie imprezy przewidziano liczne atrakcje:
– pokazy stuntu w wykonaniu Mocha z mochufreestyle.com (sobota od godz.13.00)
– szkolenia z pierwszej pomocy z ratownikiem Motopomocni.pl (sobota 11.00-15.00)
– jazdy testowe i serwis kasków Shoei
– jazdy testowe w kaskach Schuberth
– jazdy testowe w topowych trójwarstwowych kurtkach Modeki: Denali i Kim Lady
– porady ekspertów ze szkoły jazdy Motorsfera.pl
– ekspozycja motocykli Yamaha (MT-07,MT-09, XJR 1300, SR 400, Tricity, Majesty S) i porady przedstawiciela Yamaha Motorland Wrocław
– porady przedstawiciela Wilczynski.pl – studio pielęgnacji samochodów i motocykli.

Wrocławski Salon Modeka będzie czynny przez cały weekend 18 i 19 kwietnia od godz.10.00 do 18.00. Na wszystkich odwiedzających czekają ciepłe i zimne napoje oraz poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego. W bonusie wspaniała motocyklowa atmosfera bez względu na warunki meteorologiczne :).

Modeka Team zaprasza! Więcej informacji: http://modeka.pl/salonfirmowy/