Benelli Leoncino 500 2018 - Motocykl Używany - opinia właściciela, wrażenia, wady i zalety - Motogen.pl

Benelli Leoncino 500 z 2018 roku przejechał u Filipa blisko 20 000 kilometrów. Jakie są wrażenia właściciela, czy pojawiły się jakieś awarie? Obejrzyjcie odcinek „Motocykl Używany”!

Bohaterem dzisiejszego odcinka jest Benelli Leoncino 500 oraz jego właściciel Filip, który jest posiadaczem nie tylko motocykla ale i strzelby tej marki. Jak żyje się z używanym Włosko-Chińskim motocyklem, czy była to dobrze wydana kasa oraz jakie perypetie, historie i przygody związane z tym pojazdem zdarzyły się w ciągu kilku lat eksploatacji – dowiecie się z filmu!

Partnerzy cyklu „Motocykl Używany” na Motogen.pl to marki TRW, NGK, 4RIDE, EXIDE, Castrol. Dzięki za wsparcie!

Benelli Leoncino 500 2018 – opinia właściciela:

Cykl „Motocykl Używany” w roku 2022 na motogen.pl

„Motocykl Używany” to nowy cykl na Motogen.pl, w którym użytkownicy prezentują swoje motocykle, mówią o ich wadach, zaletach, słabościach oraz o tym, dlaczego pokochali swój jednoślad.

W każdym odcinku przedstawiamy rys historyczny konstrukcji, kolejne generacje i zmiany oraz komentarz mechanika na temat słabych lub mocnych punktów pojazdu. Naszym ekspertem jest uznany tuner i zawodnik wyścigów na ¼ mili, ale przede wszystkim mechanik, Przemek Badowski z serwisu Speedbike.pl.

Do współtworzenia cyklu „Motocykl Używany” zapraszamy każdą i każdego z Was. Każdy motocyklista, który u nas wystąpi, otrzyma od nas pakiet części przygotowanych przez partnerów serii, marki: TRW, NGK, 4RIDE, EXIDE, Castrol – aby dalsze bezawaryjnie użytkowanie swojego motocykla stało się jeszcze łatwiejsze!

Cykl „Motocykl Używany” nie mógłby powstać bez wsparcia partnerów, a są nimi firmy:

  • TRW – akcesoria motocyklowe
  • NGK – układy zapłonowe
  • 4RIDE – polska marka akumulatorów i akcesoriów
  • EXIDE – wysokiej jakości akumulatory
  • Castrol – oleje i chemia motocyklowa

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany