Anna Jackowska – Kobieta na Motocyklu i Yamaha w sezonie 2018 - Motogen.pl

Co na ten rok zaplanowała Kobieta na Motocyklu? Już niebawem, w połowie kwietnia, wyrusza do Japonii! W niezwykłej podróży po kraju kwitnącej wiśni towarzyszyć jej będzie większy brat „700” – Tracer 900.  To właśnie na nim Anna będzie odkrywać górę Fuji, kręte drogi Alp Japońskich, wioski i świątynie ukryte na zboczach gór… Od tętniącego życiem Tokio do odległego półwyspu Shimitoka – Japonia to kraj fascynującej kultury i różnorodnych krajobrazów. Czekajcie na relację z tej podróży!

Dla entuzjastów motocyklowej turystyki Ania Jackowska przygotowała podróż do Szwecji: 14-18.06.2018 – Skania na motocyklu. Gładki asfalt, malownicze porty, miejsca niezwykłe i tajemnicze – warto mieć tu dobrego przewodnika, który wie, gdzie się zatrzymać. Niezwykłą atrakcją tej motocyklowej podróży jest wizyta w fabryce Koenigsegg – najszybszych, seryjnie produkowanych samochodów świata. Fani motoryzacji poznają sekrety i etapy produkcji tych ekskluzywnych aut. Przyspieszone bicie serca po zetknięciu z oszałamiającą mocą uspokoi kontakt z naturą: skalisty półwysep Kullalberg – skański koniec świata, morska bryza na granicy mórz w cieśninie Kattegat, a na koniec dnia degustacja szlachetnej whisky na wyspie Ven. Szwedzi wiedzą, jak smakuje przyjemność i chętnie zdradzą swój sekret.

Już niebawem, na drogi wyruszają również Polskie Zachwyty Motocyklowe. To cykl jedno- i dwudniowych wyjazdów w różne regiony naszego kraju. Ciekawe miejsca, lokalne atrakcje, krajobrazowe drogi i dobre towarzystwo. Dołącz do Zachwytów już dziś, bo później może zabrać miejsc! Zapraszamy do udziału we wspólnych podróżach!

Więcej informacji o wszystkich wydarzeniach dostępne:

Facebook.com/KobietaNaMotocyklu

E-mail:
//

Więcej o motocyklach Yamaha