Africa Eco Race. Harley-Davidson zaprasza do świata kultowego rajdu - Motogen.pl

Serial, opublikowany przez Harleya-Davidsona, pokazuje zmagania Joan’a Pedrero w trakcie morderczego rajdu Africa Eco Race, który ukończył na motocyklu Harley-Davidson Pan America 1250.

Firma Harley-Davidson udostępniła w sieci mini serial przedstawiający jazdę elitarnego zawodnika rajdu Dakar, Joan’a Pedrero, walczącego na trasie wyścigu Africa Eco Race 2024 na motocyklu Harley-Davidson Pan America 1250, pierwszym modelu Harley-Davidson typu Adventure Touring. W przeciwieństwie do swoich rywali na dużo lżejszych i specjalnie przygotowanych do tego rajdu motocyklach, Pedrero podjął wyzwanie na prawie w pełni fabrycznej maszynie, przesuwając granice tego, co możliwe. Fanów marki i rajdów motocyklowych enduro zapraszamy do obejrzenia filmów video z wyścigu na stronie H-D.com/ecorace.

Pięcioodcinkowy serial pokazuje niesamowitą jazdę Pedrero, śledząc jego zmagania przez całą drogę od Monako do Lac Rose w Dakarze oraz prezentuje ekstremalne możliwości Harley-Davidson Pan America 1250 i to, jak ucieleśnia on ducha przygody będącego częścią DNA amerykańskiej marki motocykli.

Filmy dają widzom szansę zajrzeć za kulisy przygody, w tym jak Pedrero przygotowywał się do wyścigu i jak Pan America 1250 radził sobie na pustyni. Joan Pedrero przekroczył oczekiwania i pokazał, do czego naprawdę zdolny jest ten motocykl.

Udział Harley-Davidson w tym rajdzie pokazał możliwości i niezawodność Pan America™ 1250. Przygoda i wyzwania są od zawsze w duszy marki, a Pan America™ 1250 odkrywa nowe sposoby doświadczania prawdziwych emocji z jazdy motocyklem Harley-Davidson.
Serial jest dostępny na stronie H-D.com/ecorace.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany