Zbuduj własne Ducati Panigale V4 R... z Lego Technic! [film, zdjęcia, cena] - Motogen.pl

Ma 646 części, 32 centymetry długości i 2 przełożenia w skrzyni biegów!

Panigale V4 R (nowość na 2019) to motocykl wyjątkowy. Istnieje przede wszystkim po to, aby ścigać się nim w topowych seriach wyścigowych. Ma 998 ccm pojemności i produkuje 234 KM mocy… Nie każdy może sobie na niego pozwolić przy cenie 185 000 zł, a jeszcze mniej osób wykorzysta jego pełny potencjał.

Panigale V4 R LEGO Technic

Na szczęście powstała właśnie łatwiejsza alternatywa. Z tym Panigale V4 R poradzi sobie każdy – pod warunkiem, że ma przynajmniej 10 lat.

Lego dodaje do swojej serii Technic nowy model i tym razem jest to Ducati Panigale V4 R.

Właśnie tak będziemy go składać:

Model składa się z 646 części i finalnie ma 32 centymetry długości. W zestawie jest także wyścigowy podnośnik, aby klockowe Panigale pięknie prezentowało się na półce.

Po raz pierwszy w historii Lego stworzyło skrzynię biegów! Ma dwa przełożenia oraz luz (1, N, 2). Możesz więc jeździć po biurku i podziwiać jak cztery tłoki V4 pracują się w cylindrach z różnymi prędkościami obrotowymi.

Lego 42107 Panigale V4 R Ducati

Lego Panigale V4 R kosztował będzie 60 euro, czyli około 270 zł. Dostępny będzie w salonach Ducati oraz w sklepach Lego, numer katalogowy to 42107. Trafi do sprzedaży dnia 1 czerwca, dokładnie w Dzień Dziecka. Gdzie się zapisać, aby być pierwszym w kolejce do odbioru?

Zobaczcie zdjęcia:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany