Zapraszamy na X Zlot motocyklowy w Tolkmicku - Motogen.pl

W tym roku, jako że jest to jubileusz, chcielibyśmy abyście wyjątkowo zapamiętali Naszą imprezę, dlatego postaraliśmy się o atrakcję, których wcześniej nie serwowaliśmy 🙂 Otwarcie zlotu rozpocznie się w piątek o godzinie 15.00 i od tej godziny będziemy witać i rejestrować przyjezdnych. Już z daleka powinno Nas być słychać, ponieważ od godziny 16.00 ruszamy z cyklem koncertów, który zapoczątkuje lokalna ambitna kapela z Elbląga. Około godziny 17 rozpalamy ognie i zaczniemy integrację. Gdy już trochę się zintegrujemy to na scenie o godzinie 18:30 pojawi się zespół Tabakan, który nastroi Nas na wejście smoka czyli Naszą piątkową gwiazdę – Scream Maker – kto słyszał to wie, że potrafią narobić fajnego hałasu. Muzyka towarzyszyć Nam będzie do ostatniego Klienta.

Sobotę rozpoczynamy… bardzo wcześnie i to dla niektórych może okazać się najbardziej ekstremalną rozrywką tego wyjazdu. Kto o tężyznę fizyczną dba, a śledząc trendy światowe zakładam, że wszyscy, to z pewnością nie przerazi się i od godziny 6:00 rozpocznie z Nami na plaży poranną gimnastykę. Zarówno mniejszość dbającą o kulturę fizyczną w inny sposób oraz większość, która rozbudzi się brodząc od 6 rano w rześkim piasku na plaży.

Zapraszamy do spożycia śniadania w postaci sławnych już tutejszych zup, które postawią na nogi nawet tych najbardziej przywiązanych do śpiworów. Śniadanie serwujemy od godziny 9.00, zaś o godzinie 12 robimy zbiórkę na maszynach i przez około 20 km będziemy się lansować po Naszej pięknej Lanzani – tak nazywali tą krainę Prusowie (nie mylić z niemieckimi Prusakami). Po powrocie znów zaczniemy stacjonarnie się relaksować aż do godziny 15.00 kiedy to rozpoczniemy szereg zdarzeń które będą mogły dać szansę zostać bożyszczem tłumu lub po prostu ten tłum rozbawić, a konkretnie chodzi o konkursy sprawnościowe i inne zabawy weselne.

Dla spragnionych muzyki na żywo od godziny 16:30 zagrają młodzi i zdolni nasi sąsiedzi z Braniewa, czyli zespół The Cassino, a już od godziny 18:00 wysyp gwiazd wieczoru, czyli po kolei: Biłyj Berech, czyli polsko-ukraińskie melodie, Back Up – Nasi przyjaciele z Rosji, którzy towarzyszą Nam od wielu zlotów i zawsze pozostawiają dobre wrażenie, a na koniec Blues Station, czyli klasyka na którą wszyscy czekają.

Oprócz wymienionych wydarzeń warto zaznaczyć, że w trakcie zlotu odbywać się będą nie koniecznie według jakiegoś harmonogramu inne atrakcje takie jak np. w sobotę będzie można zawalczyć z fobią i wykonać skok na bungee, które rozstawione będzie nad taflą wody, także w sobotę kowale z Polski i Rosji dadzą pokaz wykuwania nagród. Na koniec znajdą się także atrakcje, które wykonamy z zaskoczenia 🙂

Zlot kończymy w niedzielę z nadzieją, że Wam się podobało i będziecie głosić wszem i wobec, że ekipa z Tolkmicka znów Was nie zawiodła. Zaglądajcie na Naszą stronę oraz profil FB. Do zobaczenia w Tolkmicku.