Wygraj akcesoria Kriega z MOTOGEN [WYNIKI] - Motogen.pl

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu. Liczy się Wasz refleks oraz oczywiście wiedza, a odpowiedzi na pytania znajdziecie w naszych tekstach.

O co walczycie? Nagrodą główną jest plecak Kriega R15 o pojemności 15 litrów, który zawiera osobną kieszeń na zbiornik Hydrapack oraz system pasków LITE Quadlock pozwalający na idealne dopasowanie ich rozmiaru. Nagroda za drugie miejsce to torba na pas Kriega R3 o pojemności trzech litrów. Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma zwijaną torbę na narzędzia Kriega Tool Roll, która pomieści do 30 narzędzi.

Konkurs trwa do 11 lipca, więc warto założyć konto na MOTOGEN.PL i powalczyć o akcesoria Kriega w naszej aplikacji konkursowej na www.motogen.pl/spolecznosc/konkursy/.

Aktualizacja 2014-07-17, godzine 11:51

Walka jak zwykle okazała się zacięta, a o pierwszych miejscach decydowały sekundy. W konkursie udział wzięło prawie 800 użytkowników, co potwierdza tylko nasze wrażenia z testów Kriega, za taką jakość warto było się bić w naszym konkursie! Cieszy też odpowiednie przygotowanie teoretyczne przed konkursem – 10% wszystkich zgłoszeń miało komplet prawidłowych odpowiedzi, a sami przyznajemy, pytania nie były łatwe. Poniżej pierwsza trójka, która wygrywa nagrody. Z nimi skontaktujemy się mailowo i przekażemy namiary do importera w celu wysłania nagród. Gratulujemy!

 

wyniki

  1. Dawid Lis – 'lisu’
  2. Wojtek Pacana – 'wojpac’
  3. Mateusz Nowicki – 'brusuxd’