Wybierz i wygraj koszulkę MOTOGEN. [AKTUALIZACJA - KOSZULKI ROZDANE] - Motogen.pl

Oprócz smyczy i naklejek w tym sezonie będziemy mieć własne zawieszki do kluczy oraz koszulki. Ta ostatnia stała się niestety przysłowiową kością niezgody. Przygotowaliśmy cztery projekty i zaczęło się. Robert prawie pobił naczelnego kiedy ten powiedział, co sądzi o jego faworytach, a Wojtek właśnie spuścił powietrze z opon testowego VX`a950 Wiewióra, który miał zaraz jechać klepnąć projekt. Jeśli szybko czegoś nie wymyślimy, wybijemy się zanim coś wybierzemy.

Dlatego też chcemy dowiedzieć się który projekt najbardziej podoba się Wam. Czekamy na komentarze pod materiałem z informacją o wybranym numerze. Spośród komentarzy, które typować będą na wybrany przez nas finalnie projekt rozlosujemy trzy koszulki, do dzieła!

[AKTUALIZACJA 9:40, 07-03-2014]

Wszystko wskazuje na to, że Waszym faworytem jest koszulka numer jeden, choć pojawiły się pomysły na lifting. Głosowanie trwa nadal, ale przedstawiamy Wam nieco inną wersję aktualnego faworyta, lepiej?

 

[AKTUALIZACJA 31.03]

Spośród użytkowników, którzy typowali wybrany przez nas finalnie projekt (wzór nr 1), wylosowaliśmy trzy osoby, do których polecą koszulki.

 

Szczęście w losowaniu mieli:

1) JURSON

2) OKTANSKI

3) VOYT

 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo na podany przy rejestracji adres.