II Motocyklowa Pogoń za Wiosną - Motogen.pl

Bazą Pogoni będzie malowniczo położony Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy „Gnysiówka”, w którym uczestnicy z odległych zakątków naszego kraju będą mogli wypocząć po trudach rajdu. Trasa pogoni będzie przebiegać po urokliwych terenach gminy Garbatka.

 

Uczestnicy w trakcie rajdu będą musieli wykazać się nie tylko umiejętnością jazdy w terenie, ale i spostrzegawczością. W rajdzie mogą uczestniczyć zarówno motocykle, jak i quady. Trasa w większości przebiega po drogach gruntowych, a zatem błota i piachu nie powinno zabraknąć. Po rajdzie, dla chętnych zostanie rozegrany przejazd przez odcinek specjalny (może być mokro), za który będzie oddzielna punktacja i nagrody. Po wszystkich trudach rajdu będzie czas na dobre jedzenie, muzykę i ognisko do białego rana w miłej atmosferze. Organizatorzy przewidzieli liczne i cenne nagrody.

Jest to już druga edycja tej imprezy. I Motocyklowa Pogoń za Wiosną spotkała się z ciepłym przyjęciem wszystkich uczestników. Podobnie jak w ubiegłym roku liczymy na obecność Amazonek. Dodatkową atrakcją będzie możliwość testowania motocykli Yamaha. Organizatorem imprezy jest LKS „Plon” Garbatka – Sekcja Motocyklowa oraz Gminne Centrum Rekreacji, Sportu i Promocji Garbatka Letnisko.

 

Patronat nad imprezą objął MOTOGEN.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.