WMMP 2015: Sebastian Grausam walczy o Puchar Polski - Motogen.pl

22-23.08. razem z Automobilklubem Wielkopolski i pozostałymi zawodnikami zapraszamy na Tor Poznań, na XI i XII rundę WMMP. Sebastian startuje w kategorii Moto 3 na Aprilii RS125 i obecnie jest pierwszy w generalce z dorobkiem 45 punktów. Naszym głównym celem jest oczywiście, żeby taki stan rzeczy utrzymać do samego końca.

 

Poprzedni wyścig zafundował nam niezłą huśtawkę emocjonalną. Pierwsze miejsce w kwalifikacjach w deszczowych warunkach dawało nadzieję na udany wynik, jednak start nie poszedł do końca po naszej myśli i Seba stracił prowadzenie. Walczył dzielnie, jadąc na granicy upadku i w końcu tę granicę przekroczył, ale przewaga nad kolejnym zawodnikiem była na tyle dużo, że udało się podnieść maszynę i dojechać na drugim miejscu. To się nazywa duch walki!

 

Moto 3 ściga się w niedzielę, ale cały weekend będzie pełen atrakcji – kwalifikacje i wyścigi pozostałych kategorii odbywają się zarówno w sobotę jak i w niedzielę, a pełna rozpiska godzinowa dostępna jest na stronie AW http://www.aw.poznan.pl/imprezy2015/20150822-23mot/index.html.

 

Sebastiana można zobaczyć na torze w sobotę rano na wolnym treningu, ale całą uwagę skupiamy na niedzieli. Już o 9:00 odbędą się kwalifikacje, a o 11:35 adrenalina popłynie szybciej, kiedy zawodnicy staną na prostej startowej.

 

Serdecznie zapraszamy do Poznania i oczywiście na nasz fan page na facebooku https://www.facebook.com/grausam.team

 

Do zobaczenia!