Warsaw Motorcycle Show 2023 - szczera relacja video + galeria zdjęć [jest nadzieja!] - Motogen.pl

Warsaw Motorcycle Show 2023, czyli wystawa motocykli w Warszawie, w tym roku obarczona była problemami organizacyjnymi. Ale na miejscu okazało się, że… Obejrzyjcie naszą relację (video + foto)!

W Warszawie odbywa się właśnie Warsaw Motorcycle Show 2023. Jest to druga edycja po przerwie pandemicznej. W związku z pewnymi problemami organizacyjnymi z poprzedniego roku, nasze oczekiwania względem edycji 2023 były dość niskie… Ale na miejscu okazało się, że jest naprawdę nieźle!

Warsaw Motorcycle Show – edycja 2023 zdecydowanie nie jest najlepszą imprezą motocyklową w Europie, nie jest nawet w czołówce najlepszych historycznie wystaw w Warszawie. Ale z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ edycja ta nie wywołuje rozczarowania! Nie można nazwać jej „nieudaną”. Wydaje nam się, że WMS w roku 2023 wkroczyło na tendencję wzrostową oraz daje nadzieję, że za rok czy dwa to może znowu być jedna z najważniejszych wystaw w naszej części Europy. Dlaczego tak uważamy? Jest sobota, a więc jeszcze macie okazję tam wpaść – czy warto?

Video-relacja z Warsaw Motorcycle Show 2023:

Bezpośredni link do filmu na FB.

Odpowiedzi na dwa powyższe pytania poznacie, gdy obejrzycie szczerą video-relację w formie vlogowej. Nagrywaliśmy ją w piątek, czyli w dzień dla mediów i dla branży, ale na końcu dodaliśmy sobotnią erratę.

Galeria zdjęć z Warsaw Motorcycle Show 2023:

Zdjęcia z WMS 2023 wykonał Tomazi – pech chciał, że trafił na wystawę w sobotę w okolicach godziny 12:00, a to okazało się godziną szczytu, tłum był gęsty. Oglądajcie zdjęcia!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany