Symulator motocyklowy Hondy juz w Honda Plaza - Motogen.pl
Jako pierwszy i jedyny w Polsce salon Hondy, Honda Plaza posiada do testów i do sprzedaży najnowszy symulator motocyklowy Motorcycle Riding Trainer firmy Honda.

Urządzenie to niewielki i niedrogi symulator jazdy przeznaczony do szkoleń w zakresie zwiększenia świadomości zagrożeń podczas jazdy oraz zwiększenia umiejętności dostrzegania zagrożeń u kierowców pojazdów jednośladowych. System powstał w wyniku 17 lat intensywnych badań inżynierów Hondy. Riding Trainer jest stopniowo wprowadzany w Europie, aby wesprzeć jego wprowadzanie i zwiększyć bezpieczeństwo jazdy na motocyklach na europejskich drogach, firma Honda przyjęła założenia Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Drogowego w listopadzie 2005.

Firma Honda i Uniwersytet Padewski we Włoszech ogłosiły, że wkrótce rozpoczną wspólny projekt badawczy, którego celem jest pomiar i ocena skuteczności systemu szkolenia Motorcycle Riding Trainer. W projekcje zostanie zbadana skuteczność systemu Riding Trainer w warunkach europejskich, przez co będzie można dopracować procedurę szkolenia w celu zwiększenia jej wydajności.

Więcej informacji na stronie: www.hondaplaza.pl lub pod nr telefonu 022 431 00 71.

Źródło: http://www.samar.pl/