Stunt i FMX na Verva Street Racing - Motogen.pl

Niepowtarzalnych sportowych emocji z pewnością dostarczy pokaz tuzów freestyle motocrossu ze stajni Red Bulla. Ich nadludzkie akrobacje otworzą Verva Street Racing. Niewiarygodne triki pod oknami Teatru Wielkiego w Warszawie zaprezentuje światowa czołówka riderów z teamu FMX Forever.

Oprócz pokazów FMX zobaczymy też potężną reprezentację asów stuntu motocyklowego. Ekstremalną jazdę na krawędzi zaprezentują takie gwiazdy, jak Chris Pfeiffer z Niemiec oraz czołówka polskich stunterów. Pfeiffer to prawdziwa legenda popisów na motocyklu, na którym jeździ od piątego roku życia. To czterokrotny mistrz świata w stuncie i czterokrotny mistrz Europy w tej samej kategorii. Obok niego zobaczymy 20-letniego Adriana Paska, jednego z najbardziej obiecujących młodych kaskaderów w Europie. Akrobacje w centrum Warszawy wykonywać będą także znani z udziału w światowych zawodach kaskaderskich Hubert Raptowny, Marcin Głowacki, Tomasz Mokosiński, Jakub Radczak i Łukasz Bełz.

Na Verva Street Racing nie może zabraknąć driftu. Pod oknami Teatru Wielkiego jazdę bokiem w kontrolowanym poślizgu  zaprezentują m.in.: Kuba Przygoński, jeden z najbardziej znanych polskich motocyklistów rajdowych, który od czterech lat z powodzeniem bierze udział w zawodach driftingowych oraz utytułowani drifterzy z zespołu Budmat Auto RB Team: Maciej Bochenek, Dawid Karkosik i Piotr Więcek.

Szykuje się potężna dawka sportowych emocji! 15 września w śródmieściu Warszawy fani motoryzacji będą mieli mnóstwo powodów do zadowolenia.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Bilety na trybuny i Pit Party w cenie 69,00 PLN można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego: www.ebilet.pl.