Rajd dla Artura - pomóżmy koledze wrócić na drogę! - Motogen.pl

Dwa lata temu 30-letni Artur uległ bardzo poważnemu wypadkowi na motocyklu, w wyniku którego stracił nogę oraz ciężko uszkodził kręgosłup. Nie poddał się jednak i w najbliższym czasie planuje wrócić na drogę, tym razem na własnoręcznie zbudowanej trajce.

Koledzy Artura organizują dla niego 13 października specjalne wydarzenie na torze w Pszczółkach. Oczywiście spodziewani są na nim głównie motocykliści z Pomorza, ale mile widziani są wszyscy fani dwóch kółek. Tego dnia będzie można bezpłatnie pośmigać po torze i przy okazji pomóc Arturowi.

Co ciekawe, nie chodzi o pomoc finansową, a czysto ludzką i fachową. Artur, budując pojazd przystosowany do swoich potrzeb, napotyka wiele trudności technicznych, a także związanych z dostępem do części. Organizatorzy liczą, że dzięki imprezie w Pszczółkach, znajdzie się dla niego odpowiednie wsparcie w tym względzie.

Jeśli chodzi o sam rajd, Artur będzie mógł wziąć w nim udział, jeśli znajdzie się życzliwy właściciel motocykla z koszem, ewentualnie trajki z automatyczną skrzynią biegów, którą Artur będzie mógł sam obsłużyć. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Faceboku. Przybywajcie tłumnie!