Popisowa gleba na Ducati DesertX. Aż oczy bolą! [FILM] - Motogen.pl

Tutaj wszystko poszło nie tak, jak trzeba – balans, opanowanie motocykla, stres… Na szczęście jedynym poszkodowanym były owiewki Ducati DesertX.

Kiedy ogląda się ten film, trudno oprzeć się wrażeniu, że ktoś, kto jedzie na nowiutkim Ducati DesertX jest mocno niedoświadczony. I nie, nie chcemy sie mądrować co my byśmy zrobili w takiej sytuacji – po prostu zachowanie motocyklisty (liczymy, że jednak ma prawko) wydaje nam się komiczne.

Wszystko poszło tu źle – począwszy od próby wykonania stójki na sprzęcie bez rozłożonej kosy, poprzez niewyłączenie silnika po wywrotce, co poskutkowało próbą jego ucieczki, aż po totalny brak wiedzy w zakresie techniki podnoszenia jednośladu. Tak, z pewnością zadziałał stres, dlatego warto wziąć ten film z inspirację do przypomnienia sobie zimą podstawowych spraw związanych z obsługą motocykla.

Mamy nadzieję, że motocykl zbytnio nie ucierpiał, a jego właściciel, po przełknięciu gorzkiej pigułki, nabierze trochę pokory do maszyny i zainwestuje w profesjonalne szkolenie.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany