PodKask powraca! Słuchaj motocyklowych wiadomości tam, gdzie chcesz - Motogen.pl

Najświeższe motocyklowe newsy w formie do słuchania? Mamy to! Powraca PodKask, w którym rozmawiamy o najnowszych wydarzeniach z motocyklowego świata.

Pierwsze cztery odcinki PodKasku pojawiły się pilotażowo ponad trzy lata temu. Dziś powracamy do tego pomysłu, bo zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze masz czas lub możliwość, by czytać o nowościach i innych interesujących faktach. Czasem po prostu łatwiej posłuchać – na przykład kiedy śmigasz motocyklem.

PodKask to przygotowana przez naszą redakcję audycja, której możesz posłuchać na różnych platformach – YouTube, Spotify, a także Apple Podcasts. Dzięki temu zawsze masz dostęp do interesujących cię treści. Założenia PodKasku są proste – odsiewamy to, co mało ważne i skupiamy się na najważniejszych wiadomościach z motocyklowego świata.

Znajdziecie tutaj zatem zapowiedzi nowych modeli, informacje o zmianach w przepisach, rozmowy z ciekawymi ludźmi i wiele innych rzeczy, którymi żyje nasz świat. Zapraszamy do słuchania, subskrybowania i dzielenia się z nami opiniami na temat naszego PodKasku. Masz propozycje tematów, którymi powinniśmy się zająć? Dawaj znać w komentarzach!

PodKask – motocyklowy podcast na YouTube

Słuchaj PodKasku także na Spotify

2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany