Opłacona podróż motocyklem na Nordkapp czeka! KONKURS Motul Europa Tour coraz bliżej końca, weź udział! - Motogen.pl

Przygoda życia czeka! Chcesz jechać motocyklem na Nordkapp? Konkurs Motul Europa Tour jeszcze trwa.

W redakcji Motogen codziennie odbieramy dziesiątki wiadomości, w których pytacie, jak pojechać nowym motocyklem gdzieś daleko, ale w taki sposób, aby za nic nie płacić i aby ktoś inny wszystko zorganizował. No dobra, może nie odbieramy takich wiadomości… Ale jesteśmy przekonani, że raczej nikt nie odrzuciłby propozycji takiej darmowej, wypasionej wyprawy.

Tak się składa, że wciąż trwa konkurs Motul Europa Tour. Ale musicie się spieszyć, bowiem trwa jeszcze tylko przez miesiąc, do 26 czerwca 2022 roku.

Nagrodą główną w konkursie są trzy miejsca na wyprawę życia – jest to w pełni zaplanowana i zorganizowana podróż motocyklem Kawasaki, start z Polski, celem jest Nordkapp! Po drodze malownicze fiordy i niepowtarzalny klimat Skandynawii. Są też nagrody pocieszenia w postaci bonów paliwowych (50 zł lub 250 zł) na stacjach BP.

Oni już wzięli udział w konkursie Motul Europa Tour, a Ty?

Trzeba jedynie kupić olej Motul, zarejestrować się, zrobić zdjęcie motocykla, a następnie nagrać krótki motocyklowy klip o sobie. Wszelkie szczegóły znajdzie w naszym artykule opisującym konkurs Motul Europa Tour oraz oczywiście na stronie konkursowej motultour.pl.

Polecamy też obejrzeć nasz poradnik – podpowiadamy jak zrobić zdjęcie i jak nagrać film aby wygrać w Motul Europa Tour:

Film obejrzysz też bezpośrednio na facebooku.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany