Oferta pracy: Mechanik motocyklowy w Łodzi - Motogen.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko mechanika motocyklowego w serwisie w Łodzi. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:  [email protected]. Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 669-971-392.

Opis stanowiska:

  • obsługa / serwis gwarancyjny i pogwarancyjny motocykli
  • ocena stanu technicznego
  • wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych
  • diagnostyka usterek
  • obsługa motocyklowych systemów diagnostycznych
  • testowanie motocykli po wykonanych naprawach
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

Wymagania:

  • mile widziane kierunkowe wykształcenie zawodowe w zakresie mechaniki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • prawo jazdy kategorii A
  • dokładność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowani

Oferujemy:

  • pracę w autoryzowanym serwisie kilku marek motocyklowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • specjalistyczne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego dzięki licznym szkoleniom

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: [email protected] .

Możliwy kontakt telefoniczny pod nr tel. 669-971-392.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany