Nowy, zaskakujący trailer do gry Mad Riders - Motogen.pl

W sieci pojawił się właśnie nowy trailer gry Mad Riders, która ukaże się na rynku już  14 czerwca.

Już 14 czerwca gracze preferujący komputery PC będą mogli zaszaleć quadami na 45 trasach w tropikalnej scenerii gry, którą przygotowało studio Techland. Już dziś za to mają możliwość zapoznania się z zupełnie nowym, energetyzującym trailerem, który idealnie oddaje klimat . Tropikalne widoki, szalona jazda, zawrotna prędkość, szczegółowo oddane detale – to wszystko zawarte jest w najnowszej produkcji studia Techland, którą gracze mogą mieć w cenie… pizzy! Zresztą obejrzyjcie sami poniżej.

 

Mad Riders to okazja do popisywania się trickami i wykonywania podniebnych ewolucji przy dzikiej prędkości. Gracze otrzymają możliwość zmiany wyglądu pojazdu oraz kierującej nim postaci. Kluczem do zwycięstwa jest przemyślana strategia wyścigu i korzystanie w odpowiednich momentach z boosta oraz poukrywanych skrótów.

Mad Riders zaoferuje cztery tryby rozgrywki multiplayer, w których weźmie udział maksymalnie 12 osób. Produkcja Techlandu będzie obsługiwać tablice wyników porównujących czasy graczy z rezultatami osiąganymi przez przyjaciół oraz całą społeczność skupioną wokół gry.  

Gra Mad Riders będzie dostępna na rynku już 14 czerwca w polskiej wersji językowej, w cenie 39,90 zł. Patronat medialny nad grą objął MOTOGEN.