Nowy Sklep Motocyklowy Inter Motors w Warszawie - FILM - długie godziny otwarcia w Galerii Młociny - Motogen.pl

Sklep Motocyklowy Inter Motors w Galerii Młociny w Warszawie – długie godziny otwarcia przez 6 dni w tygodniu to tylko jedna z jego zalet. Obejrzyjcie nasz film z otwarcia nowego punktu motocyklowego!

Dnia 9 kwietnia w warszawskiej Galerii Młociny na poziomie -1 otwarty został nowy motocyklowy Sklep Inter Motors. Z kolei dnia 23 kwietnia odbyła się tam Motocyklowa Sobota, którą uznać można z huczne otwarcie nowego sklepu! Zdecydowanie warto go odwiedzić i o nim pamiętać. A dlaczego? Obejrzyjcie nasz film:

Obejrzyj bezpośrednio na Facebooku.

Przy okazji „Motocyklowej Soboty” przygotowano sporo atrakcji, takich jak pokazy i szkolenia pierwszej pomocy; symulator motocykla sportowego; motocyklowe kolorowanki dla dzieci; mobilne miasteczko rowerowe oraz sporo promocji i gratisów.

Prawda jest taka, że nawet jeżeli wpadniecie do Sklepu Inter Motors bez okazji, możecie liczyć na zgarnięcie ciekawych fantów, jak chociażby:
– nowy kask Shark;
– kurtka lub rękawice Ixon;
– bielizna termoaktywna Adrenaline;
– przeróżne akcesoria motocyklowe, jak uchwyt na smartfona;
– akumulator litowo-jonowy 4Ride;
– zestaw do czyszczenia łańcucha Oxford;
– olej ELF, czy Motul, albo Castrol.;
– zamówisz też opony albo wszelkiego rodzaju mniej popularne części, odzież lub akcesoria.

Sklep Motocyklowy w Galerii Handlowej

Prawdziwą i niepowtarzalną siłą nowego sklepu jest fakt, że znajduje się on w centrum handlowym Galeria Młociny. Czyli otwarty jest aż 6 dni w tygodniu w niespotykanym zakresie godzin od 10:00 do 22:00 – czyli zakupy motocyklowe możesz zrobić nawet w ostatnim momencie przed niedzielną pojeżdżawką. Ponadto do Galerii możesz przyjść z całą rodziną, a i tak zatrzymać się na moto-zakupy. W razie czego w parkingu podziemnym jest sporo miejsca na motocykle, a sklep zlokalizowany jest tuż obok wejścia.

Pamiętaj też o internetowym sklep.intermotors.pl, gdzie za pomocą wyszukiwarki Partsfinder dobierzesz części do motocykla. Możesz je zamówić z odbiorem własnym w sklepie stacjonarnym nawet następnego dnia!

Obejrzyj film i pamiętaj o motocyklowym Sklepie Inter Motors Galeria Młociny!

Inter Motors
Warszawa, Galeria Młociny, poziom -1
ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15, 01-943 Warszawa
tel.: +48 885-588-696
e-mail: [email protected]
www.intermotors.pl


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany