Nagranie z gry MotoGP 22 na PS5 jest ultra realistyczne! No może poza wypadkami... - Motogen.pl

Wiemy, że niewiele czynności na świecie może się równać prawdziwej jeździe motocyklem. Ale wiemy także, że jest tu wiele osób, które lubią na przykład pograć w gry na konsoli, także motocyklowe.

Niewiele ponad miesiąc temu, w kwietniu 2022 miejsce miała premiera nowej odsłony oficjalnej serii gier MotoGP 22. My nie mieliśmy jeszcze przyjemności sprawdzić, ale natknęliśmy się w sieci na nagranie z gry na konsoli PlayStation 5.

Zgodnie z tytułem autora tego klipu, MotoGP 22 wygląda ultra realistycznie. Przy rozdzielczości 4K, przy 60 klatkach na sekundę, z efektem HDR, jazda motocykli w deszczu jest szokująco przepiękna. Do tego jeszcze należy dodać realistyczne ruchy kamery w trybie pierwszej osoby.

Oczywiście nie mogło zabraknąć też typowych problemów, jak chociażby wypadki, które w rzeczywistości skutkowałyby wieloma brutalnymi karambolami i śmierciami. Na szczęście to tylko gra. Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że przy tak wysokiej jakości grafice, te wypadki wyglądają wręcz komicznie… Graliście już?


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany