Motoryzacyjne szaleństwo na Inter Cars Motor Show! - Motogen.pl

Inter Cars Motor Show to prawdziwe święto motoryzacji, które odbędzie się na warszawskim lotnisku na Bemowie w weekend 1–2 września. Wheelieholix Triumph Stunt Team, „Raptowny”, Hołowczyc, Blacha i GieS z VTG, obok chłopaków w driftowozach zapewnią pokazy na najwyższym, światowym poziomie.

Oprócz animacji, jakie zapewni organizator, będziecie mogli podziwiać najnowsze maszyny ze stajni Triumpha i Ducati. Importer włoskiej marki  Ducati pokaże przeboje sprzedażowe takie, jak Diavel Carbon i Multistrada 1200 (która już trzeci raz z rzędu okazała się bezkonkurencyjna w wyścigu Pikes Peak). Będziecie mieli także okazję zobaczyć Streetfightera 848, który robi obecnie furorę w świecie motocyklowym.

Triumph Polska także mocno zaznaczy swoją obecność na tej imprezie. Jednym z głównych powodów jest celebracja niesamowitej, 110 rocznicy marki Triumph. W związku z tym, oprócz motocykli z najnowszej oferty, polski importer przygotował dla odwiedzających wiele innych atrakcji. Będziecie mogli zobaczyć wyjątkowego Triumpha Rocket Custom, motocykl, który został przygotowany specjalnie dla uczczenia rocznicy brytyjskiej firmy. Na stanowisku Triumpha stanie także niesamowity Bonneville 79. Wyjątkowy custom, zrobiony przez Serwis 49 w rocznicę marki, powstał z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przy okazji drobnej naprawy, która z biegiem czasu zmieniła się w projekt Bonneville 79.

Kolejnym rocznicowym pomysłem polskiego Triumpha, który będziecie mieli okazję podziwiać jest współpraca importera z Wheelieholix. Dzięki temu powstał oficjalny team stunterski Wheelieholix Triumph Stunt Team, którego członkowie, „Fragment” i „Beku”, będą gwiazdami pokazów stunterskich.

Wyjątkową okazją dla każdego motocyklisty będzie stoisko Outlet Inter Motors. 300 m2 sklepu i tysiące przecenionych pozycji z ofert światowych producentów to okazja, której nie można pominąć. Dodatkową korzyścią jest tradycyjne ZWRACAMY KASĘ ZA BILET WSTĘPU – każdy z klientów Outlet Inter Motors za minimalne zakupy o wartości 400 PLN otrzyma zwrot pieniędzy za zakupiony bilet wstępu! To niesamowity projekt, bez kompromisu i bez precedensu na polskim rynku motocyklowym.

O oprawę artystyczną i tło dla całej imprezy zadbają Szymon Majewski i Adam Kornacki oraz tacy muzycy, jak: Monika Brodka, Maja Kleszcz i Mrozu. Serdecznie zapraszamy!