MOTOGEN SELECT w sklepach! - Motogen.pl

Przypominamy, że jedyny w swoim rodzaju katalog MOTOGEN SELECT dostępny jest już w sklepach i księgarniach w całym kraju.

MOTOGEN SELECT to jedyny w swoim rodzaju i pierwszy na polskim rynku katalog z wyselekcjonowanymi przez redaktorów MOTOGEN.PL akcesoriami motocyklowymi. Wybraliśmy coś dla każdego i na każdą kieszeń. Zarówno fani ścigania się, jak i codziennej jazdy, turystyki motocyklowej czy offroadu mogą znaleźć na stronach MOTOGEN SELECT specjalnie wyselekcjonowane ciuchy i gadżety, które są niezbędne do tego, by bezpiecznie i komfortowo przejeździć ten sezon.

W tegorocznej edycji katalogu MOTOGEN SELECT znajdziecie produkty takich marek, jak: Acerbis, Alpinestars, BMW, Dunlop, Fly, GoPro, Harley-Davidson, Honda, Hyperkewl, Iota, KTM, Löffler, Macna, Modeka, Motomod, Motto Wear, Nail’d, Ogio, O’Neal, Pirelli, Pro, Racer, RS Taichi, Rukka, Schuberth, Shark, Soubirac, Suomy, Thor oraz Utopia.

Strony katalogu zawierają jednak nie tylko starannie wyselekcjonowane dla Was propozycje odzieży i akcesoriów motocyklowych, ale również Bonus Content łączący świat realny z wirtualnym. Dzięki katalogowi MOTOGEN SELECT oraz kamerce internetowej możecie zobaczyć dodatkowe materiały, m.in. kulisy powstania katalogu SELECT.

 

Katalog MOTOGEN SELECT dostępny jest w całym kraju w sklepach InMedio, Relay, Ruch oraz w wybranych księgarniach i kioskach hotelowych.