Motocyklowe wakacje w listopadzie? Tylko na torze - Motogen.pl

Już10 listopada rozpocznie siętrzydniowy track day na torze w Almerii organizowany przez Motorraid. To wydarzenie, którego głównym celem jest motocyklowa zabawa w sportowej atmosferze. Przez cały dzieńjeździmy, a wieczorem przychodzi pora wieczornej integracji.

Almeria to magiczne miasto położone w regionie Andaluzja nad Morzem Śródziemnym. Łagodny klimat i ok. 320 dni słonecznych w roku to domena tego miejsca. Malowniczy port, skwery, parki i zabytki architektury wręcz zachęcają do zwiedzania.

Dla początkujących i turystów

Nigdy nie byłeśna torze? To dobre moment, aby spróbować. Każdy z nas stawiałtam pierwsze kroki i wiemy, że właściwe wdrożenie jest kluczowe, aby móc cieszyćsiępóźniej jazdąi…wsiąknąćna dobre. To równieżdoskonałe miejsce na doskonalenie techniki jazdy, która okaże sięna pewno pomocna w jeździe ulicznej. Podczas każdego wyjazdu motoRRaid jest stworzona grupa dla początkujących, wspierana przez doświadczonych instruktorów. Dodatkowo, istnieje możliwośćskorzystania z indywidualnych lekcji. Postępy przyjdąnieoczekiwanie ☺

Jeździsz motocyklem turystycznym? Równieżnie musisz sięniczego obawiać. Dedykowana grupa oraz stała opieka instruktorów pozwoląpoczućCi siękomfortowo i cieszyćsięunikalnąatmosferąwyjazdu.

Specjalna strefa dla fanów Ducati

Jeździsz motocyklem Ducati, to dobrze sięskłada, bo na tym wyjeździe będzie bardzo czerwono. Przy współpracy z importerem motocykli Ducati –Inter Cars S.A. oraz Ducati Klub Polska, podczas tej imprezy zostanie zorganizowana strefa miłośników Ducati. Właściciele tych motocykli zostanąprzydzieleni do tego samego boksu lub boksów, aby wspólnie móc

Gdzie: Almeria Circuit

Kiedy: 10-12 listopada 2019 r.

Więcej informacji: https://mrr.bike/trip/almeria-2