Rozwiązaniem jest zakup  i montaż kierownicy zmieniającej pozycję oraz ułożenie rąk np. TRW Relaxbar.

Kierownice TRW Relaxbar zostały wyfrezowane z aluminium z wyjątkową precyzją co zapewnia doskonały wygląd, obniża masę kierownicy, a także poprawia wygląd motocykla. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: anodowana na srebrno lub czarno.

Kierownice TRW Relaxbar umożliwiają regulację pozycji rur kierownicy o 40 lub 60 mm oraz ich 4 stopniowe nachylenie. Dzięki temu każdy właściciel motocykla sportowego dopasuje pozycję w podnoszącą komfort w codziennym użytkowaniu, a także na dłuższych trasach.

TRW Relaxbar posiada homologację TUV i jest dostępna z zaciskami mocującymi o średnicach 45 i 50 mm powinny zatem pasować do większości motocykli sportowych i sportowo-turystycznych na rynku. Zestaw zawiera rury kierownicy o długości 250mm. Producent oferuje także rury kierownicy o długości 285 mm zmniejszające siłę potrzebną do skrętu motocykla.

Najlepsza ergonomia, pewne prowadzenie i luźny chwyt manetki są najbardziej zauważalnymi korzyściami płynącymi z wymiany oryginalnej kierownicy na TRW Relaxbar. Dodatkowym atutem będzie szlachetniejszy wygląd motocykla, zmniejszona masa oraz znaczne odciążenie nadgarstka!

Więcej w Akcesoria, Porady, Warsztat
Jak cofnąć tłoczki hamulcowe w motocyklu? Nigdy nie było to prostsze!

Dzięki temu genialnemu urządzeniu DIY czynność ta, która do tej pory spędzała sen z powiek niejednemu domorosłemu majsterkowiczowi, stanie się...

Zamknij