Konkurs Officina del Tempo - wyniki - Motogen.pl

Choć konkurs zegarkowy cieszył się odrobinę mniejszym zainteresowaniem, to walka okazała się dużo bardziej zacięta – o pierwszym miejscu zadecydowały dziesiąte części sekundy! Lepszy refleks, czy może inwestycja w szybszy internet się opłaciła? Tego już się nie dowiemy, wiemy natomiast u kogo ląduje zegarek Officina del Tempo model Power.

>> Sprawdź oficjalny profil ODT na Facebooku <<

 

Oczywiście zegarek to nie jedyna nagroda – aby zachować włoski styl i nie pozwolić nudzić się najszybszym, przygotowaliśmy dla Was gry komputerowe i model motocykla Ducati.

1. miejsce – Officina del Tempo Power Lumicron, gra GTR Evolution, model Ducati
2. miejsce – gra GTR Evolution, model Ducati
3. miejsce – gra GTR Evolution

 

Poniżej, podobnie jak w przypadku poprzedniego konkursu, prezentujemy listę dwudziestu najszybszych z najszybszych, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania:

 1. peter9422
 2. the_r
 3. agan
 4. voyt
 5. tst
 6. h4r
 7. grzesko
 8. wildeyed
 9. login-46
 10. talarek
 11. wisniowy97
 12. radoslaw-dyrla
 13. Wilu
 14. sebastian-mikulski-12
 15. patryk6705
 16. oras
 17. tzeentch
 18. piotr-stano
 19. maksymilian-bardzik
 20. PiwekU

Z pierwszą trójką oczywiście skontaktujemy się jutro drogą mailową w celu uzgodnienia adresu dostarczenia paczki. Bądźcie czujni, bo w zbliżające się Święta również będziecie mieli okazję powalczyć o ciekawe nagrody!

Za przekazanie nagrody do konkursu dziękujemy oficjalnemu dystrybutorowi zegarków Officina del Tempo w Polsce – www.officinadeltempo.pl