W tym miejscu chciałbym przeprosić Was, że ogłoszenie wyników chwilę trwało i nie nastąpiło zaraz po zakończeniu konkursu, ale po pierwsze mimo, że zdawaliśmy sobię sprawę z tego, że nagroda jest ciekawa, to frekwencja nas miło zaskoczyła. To z kolei sprawiło, że do „przebrania” było znacznie więcej wyników.

Po drugie, chcieliśmy mieć pewność, że kamera wyląduje w rękach kogoś, kto rzeczywiście na nią zasłużył i nie wygrał przez cwaniactwo czy krętactwo. Wykryliśmy wiele kont założonych jedno po drugim. Szczytem były zgłoszenia, w których odpowiedzi na wszystkie pytania trwały po 20 sekund – pozostawimy to bez komentarza, takie pozycje z listy rankingowej znikały szybciej niż tegoroczny pierwszy śnieg.

Po trzecie sami sobie utrudniliśmy sprawę. Okazuje się, że Waszej uwadze nic nie ukmnie i wykryjecie nawet najmniejszą wtopę. Taką zaliczyłem ja, układając jedno konkretne pytanie. Dotyczyło ono liczby osób widocznej na filmie z elektrycznym samochodem Romet 4E. Według pierwotnego planu jako odpowiedź pragnęliśmy otrzymać trzy, jako trzy osoby siedzące w aucie. Niestety niefortunnie sformułowane pytanie pozostawiało wątpliwości. Dlatego też po dłuższej dyskusji zdecydowaliśmy się całkowicie nie brać pod uwagę odpowiedzi na to pytanie. Do ostatecznej listy dostały się zarówno osoby, które odpowiedziały na 10 pytań poprawnie oraz te, które odpowiedziały na 9 pytań poprawnie w przypadku, jeżeli błędna odpowiedź dotyczyła pytania związanego z Rometem 4E.

Dobra, nie trzymam Was dłużej w niepewności. Poniżej znajdziecie listę loginów kolejno według zajętych miejsc. Przypominam, że tylko pierwsza trójka dostaje nagrody. Przypominamy, że są to:

1 miejsce – kamera GoPro Hero3+, czapka i koszulka GoPro
2 miejsce – gra MadRiders, czapka i koszulka GoPro
3 miejsce – gra MadRiders, koszulka GoPro

Resztę miejsc dodaliśmy jedynie w celach informacyjnych dla Was, abyście wiedzieli ile dzieliło Was od najszybszego czytelnika. Przypominamy, że klucz odpowiedzi możecie znaleźć pod tym linkiem.

Ranking miejsc:

 1. siwy69
 2. kuka69
 3. talarek
 4. the_r
 5. pawel-blubi
 6. rafal.mazurkiewicz
 7. Sooshe
 8. michalina-wojnas
 9. jarek-bee-1
 10. kamil-jankowski-75033
 11. mikolhan
 12. mikesken
 13. grzesko
 14. oras
 15. kendokoluszki
 16. andrju
 17. kamil-rogucki-58
 18. jurson
 19. wildeyed
 20. Belzebub

Przy okazji zaznaczamy, że liczba 69 przy pierwszych dwóch miejscach to sprawa zupełnie przypadkowa, sprawdziliśmy obie osoby i to zupełnie inne IP z zupełnie innych części Polski. Najwyraźniej przez niektórych szczególnie lubiana kombinacja przyniosła szczęście 🙂

Zwycięzcom gratulujemy i skontaktujemy się z nimi drogą mailową. Do końca tygodnia opublikujemy również wyniki konkursu Officina del Tempo, do którego klucz odpowiedzi znajdziecie pod tym linkiem. Jeśli to nie Wy wygraliście kamerę – nic straconego! Już teraz zapowiadamy, że wartość nagrody to pikuś przy tym, nad czym właśnie pracujemy. Do wygrania będą dwa, ale nie zestawy nagród, a kółka! Ale to tyle jeżeli chodzi o kontrolowane przecieki. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Więcej w Z Kraju
Daytona Speed-Day Cup – szczegóły

Niedawno informowaliśmy Was o planach organizatorów Speed Day na przyszły sezon. Jedną z dużych nowości ma być puchar markowy Daytona...

Zamknij