Kombinezon motocyklowy Stormtrooper - Motogen.pl

Firma UD Replicas zaprezentowała kolejny ciekawy kombinezon stylizowany na klimat 'Gwiezdnych Wojen’. Tym razem na motocyklu można wyglądać jak Stormtrooper.

Marka UD Replicas znana jest ze swoich nietypowych pomysłów na ubieranie użytkowników jednośladów. Po kombinezonach inspirowanych Batmanem, X-Menami, Tronem itp. przyszedł czas na jedną z ulubionych kosmicznych sag wielu z nas, czyli ’Gwiezdne Wojny’. Tym razem na motocyklu możemy poczuć się jak Stormtrooper!

Kombinezon, mimo że łudząco podobny do wdzianka szturmowców, wykonany jest w całości ze skóry. Posiada także wszystkie niezbędne ochraniacze i protektory z certyfikatem CE. Oprócz kombinezonu można też kupić rękawiczki i buty pasujące do zestawu. Nie zapomniano również o kasku wykonanym przez eFXcollectibles. Ten ostatni element przydałoby się chyba jednak wymienić na coś bardziej aerodynamicznego i przeznaczonego stricte na motocykle.

Kombinezon produkowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej białej oraz czarnej. Jeżeli jednak macie bardziej mroczną naturę, firma proponuje także kurtkę Darth Maul.

Osobiście chętnie znalazłabym coś takiego pod choinką. Przynajmniej podczas jazdy po mieście nie dałoby się mnie nie zauważyć. Niestety, nie było kobiet wśród szturmowców, więc propozycja nietypowego wdzianka przeznaczona jest tylko dla Panów.