Kiedy szukamy wrażeń, a motocykl sportowy to zbyt wiele - Motogen.pl

Criuser z piekła rodem

Nazywamy XDiavela cruiserem trochę przewrotnie. Każdy kto pamięta premierę tego wyjątkowego motocykla, powinien pamiętać hasło przewodnie:

Faktycznie, XDiavel to pierwsze Ducati posiadające „nogi do przodu”, jednak ten fakt nie czyni z niego motocykla, podobnego do znanych dotąd maszyn tego rodzaju.
XDiavel to prawdziwe Ducati w owczej skórze, i to nie w byle jakiej skórze – bo takiej, która w roku swojej premiery zdobyła prestiżową Red Dot Award!

Prawdziwe Ducati oznacza w przypadku XDiavela maszynę naszpikowaną najnowszą technologią.

Maszynę której sercem jest – znany także z Multistrady 1200 , Multistrady 1200 Enduro i obecnie Multistrady 1200 Enduro PRO silnik którego rodowód znajdziemy we flagowym Panigale 1299, najlepsze hamulce Brembo z zaciskami M50 – takimi samymi,jakie znajdziemy w topowych, sportowych potworach.

Do tego wszystkiego dochodzi doskonała kontrola trakcji, zaawansowany system cornering ABS, który jest przełomowym osiągnięciem w dziedzinie aktywnego bezpieczeństwa. Mapy zapłonu, tryby jazdy, doskonałe, sportowe zawieszenie i.. wiele wiele innych cech, które czynią z tego „criusera” maszynę, która w każdych warunkach dostarczy nam adrenaliny i sportowych emocji.

To prawdziwy gentleman i drań w jednej postaci.

Kultowy potwór dla każdego

Ducati Monster to kult i prawdziwa religia. To model który 25 lat temu, stworzył segment naked bike, który dzisiaj jest najpopularniejszym segmentem motocykli w każdym zakątku świata.

Ducati Monster, na tle konkurencji był pierwszym, prawdziwym sportowym motocyklem obdartym z owiewek.

Stąd właśnie nazwa „naked bike”.

Design tego sprzętu powalał od zawsze.

Brak owiewek pozwolił wyeksponować potężny silnik, klasyczną dla Ducati kratownicową ramę oraz charakterystyczny bak. Prostota, muskularność, agresja i sex. Wszystko to wyrażały kształty, które od momentu premiery zapadły w świadomośc fanów motoryzacji na tyle, że Monster stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych motocykli na świecie.

Dzisiaj czasy trochę się zmieniły, a rodzina Monster rozrosła się na tyle, by spełnić oczekiwania każdego motocyklisty.
 

Do dyspozycji mamy pełną paletę sprzętów, począwszy od Monstera 797 – nowości 2017.

Motocykla lekkiego, łagodnego, idealnego by rozpocząć swoją przygodę z Ducati ale też takiego, w którym drzemie charakter jego prekursorów.

Kolejny to Monster 821 – kompromis pomiędzy wszechstronnością, i sportem. Zaawansowana elektronika, mocny silnik i znany z każdego monstera styl. Idealnie sprawdzi się jako motocykl na co dzień, motocykl na wakacyjne wojaże czy dzień na torze.

Szczytem osiągnięć są flagowe modele Monster 1200 i Monster 1200 S oraz – wyrafinowany i najmocniejszy z nich wszystkich, Monster 1200 R.

Potężne maszyny, dysponujące zaawansowaną elektroniką i mocnymi silnikami. Niektóre wypozażone w zawieszenia Ohlins,  hamulce Brembo M50, kontrole trakcji i cornering ABS znane z topowych superbike-ów Ducati. To obrazuje ich potencjał.

To wyrafinowane, potężne motocykle których moc pomaga okiełznać technologia. Jazda tymi sprzętami przyniesie frajdę każdemu, a w rękach doświadczonych kierowców, będą to niedoścignione i precyzyjne sprzęty, do urywania kolejnych sekund na torze.

Każdy z tych motocykli zachowuje charakter swoich legendarnych protoplastów. Każdy to bez wątpienia kultowy Monster.

Każdy jest doskonałą alternatywą dla motocykla stricte sportowego.

Teraz wystarczy zastanowić się, jaki potwór będzie najlepiej pasował do Was.

Wakacje z Ducati

Specjalnie z myślą, by przybliżyć Państwu legendarne Ducati przyszykowaliśmy kilka ofert, które mogą spowodować, że nadchodzące wakacje, będą Waszymi „Wakacjami z Ducati”

Oprócz atrakcyjnego finansowania, w którym możecie jeździć swoim własnym Ducati płacąc miesięcznie niewiele więcej jak 350 zł* proponujemy Państwu pakiet OC/AC gratis *

To najlepsza okazja by odwiedzić sieć naszych salonów i umówić się na jazdę testową jednym z wymarzonych Ducati!

Zapraszamy!

Więcej o motocyklach Ducati