Honda Smartphone Voice Control - głosowe sterowanie smartfonem jadąc motocyklem (Android ORAZ iOS) - Motogen.pl

System sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control dostępny był tylko na Android, a teraz jest też na iOS. Można głosowo kontrolować nawigację, połączenia, muzykę i nie tylko!

Honda Motor Europe informuje, że system sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control jest już dostępny w Europie dla użytkowników urządzeń z systemem iOS oraz Android.

Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Honda RoadSync na urządzeniach z systemem iOS14 (i nowszymi), rozwiązanie Honda Smartphone Voice Control umożliwia klientom Hondy dostęp do ich ulubionych funkcji. System, wcześniej kompatybilny tylko z urządzeniami z Androidem, obecnie pozwala również użytkownikom iPhone’ów na korzystanie w podróży z ulubionych aplikacji, odbierania połączeń i informacji tekstowych, nawigacji, pogody oraz muzyki.

Klienci w całej Europie mogą pobrać bezpłatną aplikację Honda Roadsync ze sklepów AppStore i Play Store. System sterowania głosowego HSVC jest dostępny jako standardowe wyposażenie w nowych modelach, ale nie tylko. Dostępność Honda Smartphone Voice Control:

  • CB750 Hornet,
  • XL750 Transalp,
  • CB1000R,
  • X-ADV,
  • ADV350,
  • Forza 750,
  • Forza 350.

Wszystkie funkcje aplikacji są obsługiwane poprzez kombinację poleceń głosowych i 4-kierunkowego przełącznika umieszczonego po lewej stronie kierownicy. Pozwala to kierowcy bezpiecznie schować smartfon do kieszeni i pozostać w pełnej łączności ze światem.

Szczegółowe informacje na temat systemu sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control i aplikacji Honda RoadSync można znaleźć na dedykowanej stronie producenta


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany