Harley-Davidson na 2013 - Motogen.pl

110th Anniversary Edition
W skład tej linii wejdzie łącznie sześć maszyn: Dyna Super Glide Custom, Softail Fat Boy, Road King, Electra Glide Ultra Limited, Heritage Softail Classic i Sportster 1200 Custom. Wszystkie te motocykle to wersje limitowane. Każdy zostanie wyposażony w specjalny numer. Oprócz tego przyszli nabywcy mogą liczyć na serie dodatków specjalnie na 110 rocznicę oraz unikalne malowania.

Hard Candy Custom
Na 2013 Harley-Davidson przygotował także linie motocykli pod nazwą Hard Candy Custom. Wszyscy, którzy mieli okazję zobaczyć model 72, wiedzą już o co może chodzić. Maszyny zostaną pomalowane na cukierkowe kolory z brokatem. Wśród maszyn z takim właśnie malowaniem znajdziecie modele: Sportstera Seventy-Two, Sportstera Forty-Eight, Dyna Street Bob i Softaila Deluxe.

CVO
Dział Harley-Davidson Custom Vehicle Operations (CVO) oferuje na 2013 dwa nowe modele, CVO Breakout – model Softail o wysokich parametrach z niesamowitymi opcjami wykończenia, a także CVO Road King, wyposażony w szybę przednią i wysokiej jakości system audio. Ciekawostką jest również wprowadzenie nowej technologii do oświetlenia maszyn – pierwszy raz w tak klasycznej marce jaką jest Harley w przednim oświetleniu zastosowano diody LED.

Więcej o motocyklach Harley-Davidson