„Gdyby on tu był” – kolejny kryminał z motocyklami w tle? - Motogen.pl

Na 29 maja zaplanowana została premiera kolejnego kryminału Igi Karst.

Już w maju na naszym rynku pojawi się następny kryminał Igi Karst. Autorka dwa lata temu przedstawiła nam thriller kryminalny z motocyklami w tle – ’299’. Miejmy nadzieję, że kolejna książka również ucieszy fanów jednośladów nawiązaniami do ich motocyklowej pasji.

Na razie nie jesteśmy w stanie podać Wam bliższych szczegółów. Poniżej przedstawiamy notę okładkową mówiącą nieco o tym, co znajdziemy w książce. Na dalsze szczegóły przyjdzie nam jednak poczekać do 29 maja, a więc do premiery.

„Współczesny Wrocław. Młoda freelancerka Teresa Miller prowadzi ustabilizowane życie u boku narzeczonego. Niespodziewana wizyta policji wplątuje ją w szereg tajemniczych wydarzeń, w których główną rolę odgrywa jej głęboko skrywana przeszłość: sytuacja zmuszą ją do powrotu w bolesne wspomnienia czasów, z którymi chciała zerwać na zawsze.

 

»Gdyby on tu był« to historia, w której przeszłość zjawia się w teraźniejszości, zbrodnia miesza się z polityką, a bohaterowie wciąż pojawiają się na nowo, odkrywając swoje prawdziwe oblicze.

 

Pełna napięcia i zwrotów akcji opowieść o tym, jak bolesne jest stawanie twarzą w twarz ze zdarzeniami, które dawno już pochowaliśmy w odmętach pamięci.”

 

Książka zostanie opublikowana nakładem Wydawnictwa Wołoszański.