EksMagazyn rozbiera Czterech Pancernych - Motogen.pl

Marcin Walkowiak w nietypowej, rozbieranej roli Tomusia z Czterech Pancernych.

No cóż, Drogie Panie, tego jeszcze u nas nie było. 11 lipca, czyli dzisiaj, do Empików oraz wybranych salonów prasowych Kolporter trafia EksMagazyn, damski odpowiednik Playboya, który postanowił w nietypowy sposób upamiętnić 45. urodziny serialu Czterej Pancerni. Z tej właśnie okazji na łamach czasopisma ukazała się rozbierana sesja zdjęciowa ze sportowcami wcielającymi się w role niezapomnianych bohaterów serialu.

Jako Tomuś w sesji zdjęciowej pojawił się, znany wszystkim fanom sportów motorowych, Marcin Walkowiak, który obecnie startuje w Pucharze Europy w barwach teamu Bogdanka PTR Honda. Towarzyszą mu Paweł Młynarczyk (Gustlik) – Mistrz Polski w tańcu erotycznym, Grzegorz Staszewski (Janek) – piłkarz oraz Radek Kruczek (Grigorij) – maratończyk.

Nie zabrakło również Szarkia, który na szczęście nie musiał się do sesji rozbierać. Zatrudniony pies jest bezdomnym zwierzakiem, który szuka nowego właściciela. EksMagazyn chce w ten sposób zwrócić uwagę czytelniczek na problem bezdomnych zwierząt i znaleźć Szarikowi dom.