Ekskluzywna kolekcja ED Hardy dostępna teraz w salonach motocyklowych Suzuki - Motogen.pl

Już od lipca br. produkty ekskluzywnej marki ED Hardy, sygnowane przez znanego i cenionego projektanta Christiana Audigier, dostępne są w salonach motocyklowych Suzuki Motor Poland.

 

Firma podpisała umowę na dystrybucję wyjątkowej kolekcji podkreślającej wyrafinowany styl i odzwierciedlającej filozofię Suzuki wyrażoną hasłem “Way of Life!“.

 

W nowo utworzonej linii akcesoriów wszystkie produkty są silnie zainspirowane motywem tatuaży, tak bardzo charakterystycznym dla Ed Hardy. W kolekcji będzie można zakupić profesjonalną motocyklową odzież: kurtki skórzane i tekstylne, kaski w tym typu „brain cup” oraz kamizelki.

 

Christian Audigier to francuski projektant mody, który projektował odzież dla takich marek, jak Lee, Liberto,Kookai, Von Dutch i Naf Naf. Swoją ogólnoświatową popularność zawdzięcza min. linii ubrań Ed Hardy charakteryzującej się genialną kolorystyką i grafiką: czaszką, sercem i różą. Ubrania projektanta noszą największe gwiazdy, takie jak Madonna, Mariah Carey, Mickey Rourke, Heidi Klum czy Jessica Alba.
 

Więcej o motocyklach Suzuki